Začíná léto Bikini sex party 21.6.2024 21:00

Léto nám právě začalo, venkovní teploty začinají stoupat, oblečení posledních dnů jsou plavky či bikini, co si je nesvlékat a pokračovat v nich i večer po setmění na naši party.

Co by to bylo za léto a letní párty bez skvělého osvěžujícího drinku, který Vám jistě naše profesionální obsluha ráda připraví.

Těšit se můžete na letní párty hity, chutné a osvěžijící drinky a atrakce pro vaše erotické hrátky.

Neváhejte a přijďte se k nám seznámit , pobavit a užijte si společnou zábavu.

Tato party je určena pro ženy, páry i samotné muže.

Oblékněte si na tuto akci plavky, bikini a jakýkoliv letní či plážový doplněk nebo můžete chodit nazí pokud rádi chodíte na nuda pláž.

Pokud si chcete užít pouze se svým partnerem či k sobě přizvat někoho dalšího ať ženu, další pár či samotného může záleží čisté na vašich preferencích.

Náš club je koncipován pro všechny. Chcete-li pouze nasát sexualni atmosferu a pak si jít užít pouze ve dvou či si k sobě vyberete někoho dalšího a nechcete být rušení, i toto je u nás možné ve dvou zaviratelnych mistnostech. Či pokud se chcete oddávat sexu v místnosti se stejně naladěními páry i toto je u nás možné i naší personálem hlídané párové místnosti, kam muž smí pouze v doprovodu páru ( proto se muži nebojte seznamovat ). Jste-li exhibicionisti tak si můžete uživat i v naší nově zrekonstuované společenské mistnosti , která je pro tyto účely koncipována. Ve kterých nové najdete čtyři kouřící gloryhole ( pro muže různých výšek ) a dvě gloryhole pro ženy, pranýř, patro na kterém najdete sezení s taneční tyčí postel pro vaše erotické hrátky a jedinečnou polstrovanou erotickou točnu ( tuto točnu jinde nenajdete byla navržena exklusivně pro náš club )

V ceně vstupného od nás máte welcome drink, skříňku na osobní věci (mobilní telefon či jiné záznamové zařízení je v našem clubu přísně zakázáno), hygienické prostředky ( 1x osuška / osoba) , papírové utěrky, kondomy a lubrikanty.

U nás samozřejmě najdete sprchy, šatny a mnoho sexuálních atrakci a pomůcek ( k zapůjčení na baru) pro Vaši zábavu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu tým Nirvana.

Ověřeno MonsterInsights