OFFICIAL SPICY MATCH EVENT – Nahá nespoutaná krása , ve stylu Maškarní. (gangbang, kandaulistic, group sex , Nahota,) Sobota 20.7.2024 21:00

jedna z nejtajemnějších a nejerotičtější událost je tady. Tento mystický večírek je zcela nabitý erotikou a anonymitou. Tato párty je určena pro všechny, kteří chtějí zažít sexy párty stylově a vzrušujícím způsobem. Nošením masek vás nikdo nepozná a vy nepoznáte ostatní hosty, což vytváří velmi zvláštní atmosféru, která má za následek (mnohem) odvážnější erotické akty.

Vstupné :

Pár ZDARMA / 500 KČ

V případě že dáma se bude po celou návštěvu pohybovat nahá jen ve škrabošce a podpatcích, či kinky oblečení. Odečte se od konzumačního lístku celé vstupné , tedy 500kč. Má tím pádem vstupné zdarma.

Samotný muž 1200 KČ (při přihlášení na akci lze 200 kč ze vstupného propít)

Samotná žena zdarma.(při přihlášení na akci ) Jinak 200 kč.

V případě že dáma se bude po celou návštěvu pohybovat nahá jen ve škrabošce a podpatcích, či kinky oblečení. , odečte se od konzumačního lístku celé vstupné

chcte li podpořit atmosféru večera pak doporučené oblečení pro ženy je sexy erotické prádlo, podpatky a škraboška. Doporučené oblečení pro muže jsou společenské kalhoty, košile či oblek a škraboška. A od nás za to obdržíte wellcome drink.

Nemáte doporučené oblečení či škrabošku ? Nevadí v klubu vás rádi přivítáme i tak.

Choose a Date

Request Cancellation
Confirm Booking
Ověřeno MonsterInsights