Hawaii XXX sobota 22.6.2024 21:00

Náš swingers club v centru Prahy vám přináší vzrušující událost.

Tato událost inpirována Hawaiem vybízí účastníky, aby se oblékli do svého nejsvůdnějsího ostrovního oděvu, vytvořili vizuálně ohromující svůdnou atmosféru.

Ať už jste ostřílení nadšenci nebo nováčci v životním stylu, tato erotická noc nabízí šanci uniknout do světa, kde se vášeň a tradice sbíhají v oslavu smyslnosti.

Těšit se můžete exotickou rytmickou hudbu, chutné kokteily a mnoho další zábavy.

Tato party je určena pro ženy, pàry i samotné muže. Přijďte se k nám pobavit a seznámit se s stejně naladěnými lidmi. Dnešní večer bude především o zábavě, super pití, tanci a nespoutaného sexu.

Oblékněte si na tuto akci barevné bikini, hawaiské květinové věnce, barevné košile.

Pokud si chcete užít pouze se svým partnerem či k sobě přizvat někoho dalšího ať ženu, další pár či samotného může záleží čisté na vašich preferencích.

Náš club je koncipován pro všechny. Chcete-li pouze nasát sexualni atmosferu a pak si jít užít pouze ve dvou či si k sobě vyberete někoho dalšího a nechcete být rušení, i toto je u nás možné ve dvou zaviratelnych mistnostech. Či pokud se chcete oddávat sexu v místnosti se stejně naladěními páry i toto je u nás možné i naší personálem hlídané párové místnosti, kam muž smí pouze v doprovodu páru ( proto se muži nebojte seznamovat ). Jste-li exhibicionisti tak si můžete uživat i v naší nově zrekonstuované společenské mistnosti , která je pro tyto účely koncipována. Ve kterých nové najdete čtyři kouřící gloryhole ( pro muže různých výšek ) a dvě gloryhole pro ženy, pranýř, patro na kterém najdete sezení s taneční tyčí postel pro vaše erotické hrátky a jedinečnou polstrovanou erotickou točnu ( tuto točnu jinde nenajdete byla navržena exklusivně pro náš club )

V ceně vstupného od nás máte welcome drink, skříňku na osobní věci (mobilní telefon či jiné záznamové zařízení je v našem clubu přísně zakázáno), hygienické prostředky ( 1x osuška / osoba) , papírové utěrky, kondomy a lubrikanty.

U nás samozřejmě najdete sprchy, šatny a mnoho sexuálních atrakci a pomůcek ( k zapůjčení na baru) pro Vaši zábavu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu tým Nirvana.

Vstupné :

Pár 500 KČ ()

V případě přihlášení a pár se bude po celou návštěvu pohybovat doporučeném oblečení odečte se od konzumačního lístku celé vstupné , tedy 500kč. Má tím pádem vstupné zdarma.

Samotný muž 1200 KČ ()

V případě přihlášení se odečte od konzumačního lístku 200kč.

Samotná žena zdarma.( ) Jinak 200 kč.

V případě přihlášení a dáma se bude po celou návštěvu pohybovat v doporučeném oblečení , odečte se od konzumačního lístku celé vstupné , tedy 200kč. Má tím pádem vstupné zdarma.

Nemáte doporučené oblečení ? Nevadí do clubu vás pustíme i tak. V ceně vstupného máte od nás welcome drink.

Ověřeno MonsterInsights